MİLLETİN FENDİ DARBCİLERİ YENDİ

3.08.2016 09:15:32
Nevzat YİĞİT

Nevzat YİĞİT

15 Temmuz gecesi hainler , haince planlarını devreye koyuyor.
İnanılması güç ama gerçekti. Yıllardan beri süregelen şer şebekesi devletin tüm kademelerine sızmış, içerden paralel çetesini kurmuştu. Her şey tamamdı! Hesaplar yapılmış an gelip çatmıştı. İşte o gece hepimizin bildiği malum darbe planı devreye konulacak ve ülke ele geçirilecekti. Bu plan ne pahasına olursa olsun kaç cana mal olacaksa olsun, gözü dönmüş caniler gözünü kırpmadan hedefine varacaktı.
Ancak darbecilerin hesabı tutmadı.Çünkü Gözü kara rükûdan başka baş eğilmez diyen Reisi ve Reisin emriyle Sokaklara dökülecek ,tanklara ,toplara, mermilere göğsünü siper edecek ve günlerce vatan ve millet sevdalısı meydanlarda olan milleti hesaplayamadılar. Daha da ötesi onların bir hesabı varsa Allah’ında bir hesabı vardı.Allah’ın yardımını ve inayetini hesaplayamadılar. Enfal Suresi 30.ayette “Ve o inkâr edenler, seni tutuklamak ya da öldürmek veya sürgün etmek (çıkarmak) için tuzak kuruyorlardı. Ve onlar, bu tuzağı kuruyorlarken; Allah da tuzak kuruyordu. Ve Allah, tuzak kuranların (karşılık verenlerin) en hayırlısıdır. ”buyuruyordu Yüce Mevla’mız.
Üstad Sezai Karakoç’un ifadesiyle..
Aşk celladından ne çıkar madem ki yâr vardır
Yoktan da vardan da öte bir Var vardır
Hep suç bende değil beni yakıp yıkan bir nazar vardır
O şarkıya özenip söylenecek mısralar vardır
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır..

Allah bu zaferi milletimize nasip ettiği için Yaradan’ımıza şükrediyoruz.

Darbelerin her zaman asker,sivil ,bürokrat ve iç ve dış bağlantısı olduğunu biliyoruz.Tarihte görülmemiş şer şebekesinin de başta ABD ,NATO ve BM ile Avrupa Birliği’nin bağlantılı olduğudur. Yıllardır ihanet çetesini ve sözde liderini koruyan ABD ,darbe sorumlusunu teslim etmemek için ipe un sermeye başladılar.Kanıtı olsun da bakalım diyorlar. Bunca insanın katili ve faili için daha hangi kanıttan bahsedilebilir ki. Son kullanma tarihi geçenlerin çöp sepetine atılacağı da unutulmamalıdır. Darbenin başarılı olacağı umuduyla ekranlarda bekleyişini sürdüren ve zaferlerini! kutlayacak ABD ve AB devletlerinin bu sevinçlerinin kursaklarında kaldığı da yapılan açıklamalardan da anlaşılmaktadır.Bu planlayıcıların hesaba katmadıkları direniş ruhuna sahip Cumhurun reisi ,Yürekli Başbakanı ,Meclisi,Muhalefeti , iktidarıyla siyasi partiler ,Emniyet güçlerimiz,Vatansever askerlerimiz ve sivil halkın dik duruşu bütün hesapları alt üst etti .
….Ve Milletin FENDİ ,Darbecileri yendi diyoruz.
İhanetin sözde liderinin İsrail’de ölen çocuğa ağlarım demesi,Özgürlük gemisi Mavi Marmara için İsrail hükümetinden izin alınmalıydı sözleri,Erbakan hocanın yemeğine katılmayarak dışlaması,Erbakan’ı nasıl deviremezsiniz diye dergiye baskı yaptığı,87 yıllarında Beyazıt Meydanında mücadele eden başörtülü mağdurlarını deşifre etmesi ve ordudaki asker ve generalleri tasfiye etmesiyle yıllar öncesinden bu hesapları ve niyetleri olduğu da gayet açıkmış.
İhanet şebekesinin ani baskınıyla karşılaşılan Millet darbeyi savarak tüm dünyaya örnek bir davranış sergilemişlerdir. Bundan sonra ki süreçte devletin tüm kurumlarında, tüm uzantıları tespit edilip temizlenmesi ve radikal değişikliklerin yapılarak önlemelerin alınması gerekir.
Darbe girişimi sonrasında hayatını kaybeden kahraman vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm milletimizin başı sağolsun…

 

Bu yazı toplam 2797 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Sincik Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.